Farby na Vianoce 2021. Ako prestrieť vianočný stôl?

Na najkrajšie sviatky v roku sa pripravuje azda každý z nás. Výzdoba, stromček, koláče, jedlo. To všetko v nás navodzuje krásny pocit, taký vianočný pocit. Ak patríte k tým ľuďom, ktorí aj pri vianočnej výzdobe podliehajú trendom, poďte sa pozrieť po akých farbách či ozdobách, by ste mali siahnuť tento rok.
Tohto roku to nebude ani tak o nákupe nových ozdôb, ako možno skôr o prehľadávaní starých krabíc. Trendom pre Vianoce 2021 je totiž nostalgia. Niekto to môže označiť aj ako retro. Ale podstatou je nostalgia, spomienky na detstvo, tých skôr narodených. Spomínate si na vianočné ozdoby z detstva? Možno u Vás doma, možno u Vašich starých rodičov. Rôzne figúrky, skutočné sviečky na stromčeku. Spomienky na krásne Vianoce z detstva, to by sa malo preniesť aj do týchto Vianoc. Dospelí si zaspomínajú na svoje krásne Vianoce z detstva, a svojim deťom vytvoria spomienky, ktoré raz odovzdajú ďalej. Ako som už spomínala medzi ozdobami budú kraľovať figúrky. Snehuliak, anjel, cínový vojačik, vláčik, šašo, atď.

18 christmas decor trends for 2021
John Lewis & Partners

Z farieb nebude dominovať žiadna, ale ak chcete byť trendy mali by ste staviť na zemité farby a tradičné farby Vianoc. Teda tmavo zelenú, červenú, zlatú, bielu, béžovú, či striebornú. Aj výzdoba vianočného stola by sa mala niesť v týchto farbách. Kombinácia zelenej, červenej a zlatej je elegantná, a skutočne vianočná.

Zdroj: Pinterest
Top Trends For 2021 Christmas Decor
Zdroj: internet
Zdroj: Pixabay

Na stromček samozrejme patria aj vianočné gule. Tu sa uprednostňujú jednofarebné vianočné gule. Biele, zelené či červené, môžu byť so zlatými či striebornými trblietkami. Vianočný stôl a vlastne celý dom krásne rozvoňajú živé vetvičky. Je to skvelá voľba. Ak môžete mať doma aj živý vianočný stromček, tak rozhodne siahnite aj po ňom.

The Best Places to Buy Christmas Trees in 2021 - Picks from Bob Vila
Zdroj: internet

Odporúčania nábytkárov na Vianoce 2021

My nábytkári Vám odporúčame pevný stôl, pretože určite bude plný dobrôt. A potom mäkkú, pohodlnú sedačku, aby ste si po skvelej večeri a dlhých prípravách mali kde oddýchnuť. A ak mate poslušné deti, tak aj novú skriňu, aby ste mali kam odložiť darčeky.

https://www.vera-nabytok.sk/p/22432/sedacia-suprava-roberto.aspx

Aké sú Vaše spomienky na Vianoce? A v akej farbe sa budú niesť Vaše Vianoce tohto roku?

Tento obsah bol zaradený v Všeobecné. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *