Moderné sedacie súpravy. Moderná sedačka v roku 2020.

Moderná sedacia súprava 2020.

Zaujíma Vás aké sú aktuálne trendy v sedačkách? Chcete vidieť moderné sedačky pre rok 2020? Pozrite sa.

Sedačka s polohovateľnými opierkami hlavy

Poviete si, že predsa nejde o žiadnu novinku. Sedacie súpravy s polohovateľnými opierkami sú na trhu už niekoľko rokov. Pri moderných sedačkách majú významnú úlohu. Moderná sedačka totiž má pôsobiť vzdušne a minimalisticky. Sedačka na nožičkách so zloženými opierkami hlavy pôsobí skutočne ,,jednoducho“ a miestnosť nie je ,,zaprataná.“

Áno, o minimalizme počúvame už nejaký ten rok. Je to totiž veľmi obľúbený štýl. Izba v minimalistickom štýle pôsobí čisto, upratane, vzdušne. Z psychologického hľadiska v nás navodzuje pocit, voľného dýchania a čistoty. Pre niekoho ale môže pôsobiť stroho a chladne. Záleží iba na Vás, čo vo Vás evokuje pocit domova. A v neposlednom rade: málo nábytku – málo upratovania. 😀


Teda moderné sú sedacie súpravy s polohovateľnými opierkami hlavy. Opierky si sklopíte alebo ich zdvihnete. Vzhľad Vašej sedacej súpravy sa zmení, a zmení sa aj vzhľad Vašej obývačky.
Polohovateľné opierky však nie sú iba na okrasu. Poskytnú Vám maximálne pohodlie pri sedení. Opierku si totiž môžete zdvihnúť do niekoľkých polôh, presne podľa Vašich preferencií. Posaďte sa, oprite sa a oddychujte, relaxujte.

Sedacie súpravy na nožičkách

Ako som už spomínala, nožičky spolu s polohovateľnými opierkami hlavy vytvárajú skutočne dizajnový efekt sedačky. Sedacia súprava na nožičkách opticky zväčší priestor obývačky, keďže vidíte aj podlahu pod ňou.


Sedacia súprava na nožičkách je zároveň veľmi praktická. Môžete pod ňou jednoducho upratovať. Nožičky sú zvyčajne v dostatočnej výške, aby sa pod sedačku vošiel aj robotický vysávač. Ak máte doma robotický vysávač a plánujete kúpu sedačky na nožičkách, tak si u predajcu vopred overte výšku nožičiek.

Moderné sedačky

Moderné rohové sedacie súpravy aj moderné sedacie súpravy v tvare U. Naďalej sú teda obľúbené rovnaké tvary sedačiek. Pri výbere sedačky musíte pozerať predovšetkým na rozmery Vašej obývačky. Nezabudnite, že musíte zohľadňovať aj priestor okolo sedačky a ďalší nábytok v obývačke. Myslím tým, že si poriadne premyslite kde bude sedačka uložená a ako okolo nej budete chodiť.


Aj moderné sedačky sú rozkladacie a majú úložný priestor. To je už akousi samozrejmosťou.

Nezabúdajte, že sedacia súprava nie je vhodná na každodenné spanie. Ak potrebujete mať aj v obývačke plnohodnotnú posteľ, tak potom Vám odporúčam pohovku na každodenné spanie.

 

Sedacia súprava s výsuvným minibarom

To že má sedacia súprava úložný priestor je dnes už samozrejmosť. Zvyčajne tento úložný priestor ľudia využívajú na odloženie vankúšov či deky. Výrobcovia sedačiek, ale prichádzajú so špeciálnym úložným priestorom. Výsuvný minibar v sedačke. Pochutiny, čipsy, oriešky či nápoje tak budete mať hneď po ruke. Návštevu ohúrite rýchlosťou pohostenia. 😀

Je potrebné zvážiť aký efekt to bude mať na Vašu psychiku. 😀 Ak budete vedieť, že po blízku je niečo dobré pod zub. Z môjho pohľadu by bolo náročné odolať. Minibar v sedačke by som tak musela veľmi často dopĺňať. 😀 A čo Vy? Napíšte mi či sa Vám páčia moderné sedačky.

Tento obsah bol zaradený v Všeobecné. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Moderné sedacie súpravy. Moderná sedačka v roku 2020.

  1. mosadzný drez povedal:

    Naozaj sa mi páči vaša perspektíva. Dokázali ste to dobre!

  2. mosadzný drez povedal:

    Váš článok je vynikajúci, ďakujeme, že ste ho zdieľali na tomto úžasnom blogu
    Pekný článok, budem pokračovať v čítaní vašich článkov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *