Nezvyčajné nápady pre váš domov.

Inovácie dizajnu sa prejavujú v každom odvetví priemyslu a služieb presne tak ako sa vyvíja doba a na výrobcov sa kladú nové požiadavky na ich produkty a služby v obchode.

 

PC izba

pc izba

 

Množstvo nepotrebných súčiastok, a nie vždy v štandardných materiáloch, sú pre dizajnérov doslova výzvou, aby realizovali svoje videnie okolia a možných uplatnení v každodennom živote.

pc stolík

pc stolík

Musím sa priznať, že aj z nie úplnej vedomosti, čo všetko recyklované, alebo z odpadu, možno použiť na výrobu nábytku, zapol som svoj prehliadač a urobil malé online vyhľadávanie.

 

 

Pochopiteľne, nie všetko je práve kvôli využitiu a možnému predaju vyrábať sériovo, ale v ojedinelých prípadoch je možné využiť materiál doslova nevyužiteľný a na prvý pohľad nevhodný, na výrobu nábytku, resp zariadenia do kancelárie, alebo izby.

pc pohovka

pc pohovka

 

 

Je iba ťažko si predstaviť, že práve takto zariadené bývanie vytvorí dokonalú oddychovú zónu, no zaujímavé miesto na stretnutie s partnerom určite môže.

 

 

neviditeľná polica

neviditeľná polica

Nie všetko, s čím som sa stretol pri hľadaní nápadov pre zaujímavosti v bývaní je potrebné zakúpiť, alebo si dať vybiť špecializovanou firmou, niektoré doplnky si zákazník dokáže vyrobiť sám, ako napr. túto neviditeľnú policu. Zároveň pridávame ukážku s uloženými knihami.

polica s knihami

polica s knihami

posteľ autodráha

posteľ autodráha

Prečo by sa povedzme úložný priestor postele nemohol zmeniť na autodráhu, alebo železnicu a tým máme doriešené rozkladanie a skladanie a upratovanie dielov po veľkom závode, či hre.

priehľadná komoda

priehľadná komoda

Chceme naučiť deti a zároveň mať po ruke veci na obliekanie? Možno najlepšie bude ak im vyznačíme v komode tvarom oblečenia, čo kde patrí a kde sa má uložiť, a ak tá komoda slúži ako „kôš“ použitého prádla, vieme si veľmi prakticky nájsť to, čo kde je a prečo to medzi čistým prádlom už nemôžeme nájsť.

záhrada v izbe

záhrada v izbe

Máme radi prírodu a prírodné materiály? Tie sa nie vždy hodia do prostredia veľkomiest a panelákov. Čo tak si nájsť náhradu riešenia a využiť svoju záľubu v pletení, alebo štrikovaní.

ochrana proti poškrabaniuAk to už nevieme, naše staré mamy budu veľmi radi, že je o ich „kumš“ ešte záujem, a nemusí to byť hneď hrubý a ťažký sveter.

ponožka na šálku

ponožka na šálku

Niektoré doplnky a nápady však v izbe nesmú chýbať, aby dodali priestor na úsmev a náladu po ťažkom pracovnom dni.

"drevený" vankúš

„drevený“ vankúš

tablet v rukách ženy

tablet v rukách ženy

Odloženie tabletu, alebo opakovanie si chemických prvkov počas krájania cibule, alebo dobrý a jednoduchý návod ako urobiť nový „poťah“ na starší stolík, však priestor na radosť určite vytvára.

periodická sústava prvkov

periodická sústava prvkov

stolík

pružkovaný stolík

 

 

 

čižmičky

kvetinové čižmičky

 

Tento obsah bol zaradený v Tipy a triky. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *