Nábytok z debničiek. Ešte lepší nápad ako nábytok z paliet.

Už niekoľko rokov vidíme, že je veľmi trendy mať doma originálny, vlastnoručne vyrobený nábytok. Internetom sa šíria mnohé nápady a inšpirácie. Určite ste už videli nábytok z paliet či z pneumatík.

Sedačka z paliet.

Nábytok z paliet je veľmi obľúbený. Je to lacný nábytok a z paliet si môžete vytvoriť prakticky čokoľvek. Sedaciu súpravu na terasu, drevenú originálnu posteľ, konferenčný stolík, botník či police.

 

A videli ste už aký krásny nábytok sa dá vyrobiť z debničiek? Máme na mysli drevené prepravky na ovocie. Rovnako ako z paliet, aj z bedničiek si môžete vyrobiť lacný nábytok, ktorý ale bude plne funkčný a dizajnový.

 

Nábytok z paliet sa vyrába z europaliet. Musíte uznať, že sú pomerne ťažké. Presúvanie takého nábytku tak môže byť pomerne náročné. Naopak drevené debničky sú ľahké. Môžete ich kedykoľvek premiestniť a preskladať.

Nábytok z debničiek pre všetky štýly.

Vďaka nábytku z debničiek si môžete zariadiť Váš dom vo Vašom obľúbenom štýle a to pomerne lacno. Túžite mať zariadený dom vo vintage štýl? Zožente si opotrebované, ošúchané bedničky prípadne si sami vytvorte ,,ošúchaný“ efekt.

 

Páči sa Vám škandinávsky štýl bývania? Drevené debničky natrite na bielo. Vďaka svojmu dizajnu pôsobia vzdušne, a vďaka bielej farbe bude nábytok pôsobiť čisto.

 

A čo retro? Áno, aj nato sa hodia debničky. Nafarbite ich na žlto či oranžovo. Doplňte ich károvanou dekou, vzorovanými vankúšmi či retro doplnkami.

Luxusný nábytok z debničiek. Ako nato? Natrite bedničky na tmavohnedo. Nalakujte ich aby sa leskli. A zvoľte kovové doplnky. Napríklad čierne kovové nohy pre skrinku, regál či vínotéku.

 

Čo všetko môžem vytvoriť z debničiek?

A čo si vlastne môžete z debničiek vyrobiť? Vlastne čokoľvek. Inšpirujte sa.

 

Keďže drevené prepravky sú prioritne určené na prepravu ovocia a zeleniny, sú dostatočné pevné. Nemusíte sa báť, unesú napríklad aj knihy.

 

Nemusíte byť veľmi kreatívny, a predsa budete mať originálny nábytok.

V súčasnosti nájdete na internete stovky fotiek a obrázkov, čo všetko si môžete z paliet či debničiek vyrobiť. Nemusíte byť teda veľmi kreatívny, jednoducho sa inšpirujte. Nebojte sa, Váš nábytok bude stále originálny. Pri jeho výrobe totiž do neho vložíte kúsok seba. Či už pri spracovaní alebo výbere farby laku.

Páči sa Vám nábytok z debničiek? A páči sa Vám viac ako nábytok z paliet? Pokojne komentujte. 🙂

Zdroj obrázkov: pinterest

Tento obsah bol zaradený v Všeobecné. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *