Boxspring- continentálna posteľ.

boxspring 2         Máte radi vrstvenie?

Módne trendy prinášajú vrstvenie nielen čo sa týka módnych vychytaviek v obliekaní ale stretávame sa s ním aj v nábytkárskom priemysle. Dokonale vrstvenie nám prináša posteľový systém Boxspring známy skôr zo zahraničia a tiež z luxusných hotelov. Luxusná posteľ dodá spálni nielen moderný vzhľad ale vďaka špeciálnym matracom maximálne zvýši kvalitu spánku.

boxspringbox

Prednosťou je konštrukčné prevedenie postele, ktoré sa skladá z niekoľkých častí:

3

 

  • Prvá vrstva je tvorená bonell pružinovým jadrom uloženom na základnom masívnom ráme nahrádzajúcom u lôžok typu boxspring lamelový rošt. Spodná pružinová matrac v ráme slúži ako ortopedický a ventilačný podklad horného matraca .Horný matrac si zákazník vyberá podľa svojich preferencii. Pod ním sa nachádza úložný priestor prístupný z boku alebo výklopný od nôh.box 4
  • boxspring 3

 

 

 

 

  • Druhú vrstvu tvoria voľne položené matrace – tie sú väčšinou občalúnené v látke postele so snímateľným poťahom .

boxspring1

  • Vrchnú časť pokrýva topper so studenou penou, latexom či viskoelastickou penou s kvalitným pracím poťahom. Tie sa dajú tiež začaluniť alebo ich ponecháme v snímateľnom, prateľnom poťahu a preobliekame cez nich prestieradlo.

 

 

 

box2 box1

Zásadnou možnosťou postele je vzdušnosť. Tento posteľový systéme nedovoľuje ukladanie vlhkosti a následnému vzniku mikroskopických pliesní. Vrstvením jednotlivých častí Boxspringu dosiahneme neobyčajnú vysokú zdvihovú výšku celej postele. Táto výška nám zaručuje dokonale okopírovanie fyziologického tvaru tela a kvalitnú relaxáciu pri odpočinku a spánku.

 

8    7

 

Boxspring splní najvyššie očakávanie pokiaľ ide o luxusný komfort spánku. Individuálna kombinácia boxov, matracov a krycích topperov nám umožní zložiť si ideálnu posteľ s dokonalým pohodlím. Výnimočný design a veľký výber látok, lemovania a čiel nám umožní si vytvoriť svoj individuálny raj.

box 3

 

Aj vy by ste si chceli dopriať kráľovský spánok? Neváhajte a siahnite po báječnom vynáleze, ktorý nám  boxspring ponúka.

 

Tento obsah bol zaradený v Trendy nábytku. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *